Patera na ciasto lub owoce sprawi, że twój stół będzie wyglądać wykwintnie

Patery na ciasto to  zastawa uwielbiana przez Angielki, które codziennie o godzinie 5 siadają przy stole, aby wypić herbatę. Stół zastawiony paterą z ulubionymi ciastami i filiżanką herbaty z pewnością wygląda finezyjnie. Jednak patera na ciasto to nie tylko doskonały pomysł, aby urozmaić stół podczas popołudniowego delektowania się ulubionymi muffinkami. Na ważnych okazjach pozwoli w elegancki sposób zaserwować wszelkiego rodzaju ciasta, torty i owoce.

Patera na ciasto urozmaici twój stół na szczególnych okazjach

Każdej gospodyni zależy na tym, aby jej stół podczas szczególnych okazji wyglądał perfekcyjnie. Eleganckie patery na ciasto pozwalają w sposób stylowy podać wszelkiego rodzaju ciasta, torty, owoce a nawet i słone przekąski. Każdy gość będzie zachwycony aranżacją stołu, na którym ciasta zaserwowane są w taki sposób. Wykwintny wygląd zastawy sprawi, że goście chętniej będą sięgać po wypieki. Piętrowe etażerki idealnie sprawdzą się na ciastka i muffinki. Będą dobrze widoczne i w zasięgu ręki każdego gościa. Dodatkowo zastawa stołu nie będzie zajmować zbyt wiele miejsca na stole. Co jest istotne podczas dużych spotkań i ograniczonym miejscu.

Patera na owoce przyozdobi twój stół w jadalni

Na co dzień patera może służyć jako patera na owoce. Patera z owocami będzie wyglądać wykwintnie w każdej jadalni. Latem patery z przykryciem ograniczą ilość latających muszek obok owoców. Dodatkowo sprawią, że wypieki zachowają swoją świeżość na dłużej. Patery to idealny element dekoracyjny, który wkomponuje się w przestrzeń jadalni i salonu. Nadadzą elegancki, finezyjny wygląd oraz sprawią, że serwowane owoce i ciasta będą wyglądać smaczniej.