Piękna i stylowa porcelana

Posiłki w gronie najbliższych przy pięknej zastawie i wspaniałościach kulinarnych to najlepsze chwile jakie rodzina może zafundować sobie wzajemnie. Nie każdy bowiem ma czas oraz możliwości, by często spotykać się razem, dlatego też te chwile warto celebrować. Jedną z ważniejszych rzeczy, które muszą się pojawić na takim wspólnym, świątecznym stole jest odpowiednia zastawa. Jak znaleźć tą wyjątkową i stylową? Poniżej, kilka cennych wskazówek. 

Idealna porcelana

Piękna, gustowna i stylowa porcelana prawie zawsze gościła w domach dziadków. To ona bowiem często świadczyła o świątecznym nastroju oraz rozmaitych posiłkach, które będą w niej podawane. Dlatego też, wiele pań domu chce kontynuować tą tradycję i też szuka idealnej porcelany na swoje stoły. Mimo, iż wybór w sklepach jest dość duży, nie każdy wie na pierwszy rzut oka jaką wybrać. Dobrze jest przed takim zakupem dowiedzieć się kilka istotnych rzeczy o porcelanach dostępnych w sklepach oraz o ich jakości. 

Z czego słynie porcelana Ćmielów i dlaczego tak wiele osób właśnie na nią stawia?

Jedną z najbardziej znanych i klasycznych zastaw jakie można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych pokroju Witek.pl jest porcelana Ćmielów. 

Piękne talerze, półmiski, filiżanki, spodki to połączenie tradycji, z eleganckim designem i świetną jakością. Komplety te są tak uniwersalne i ponadczasowe, że doskonale odnajdywały się na stołach 15 lat temu, jak i obecnie. Kto jest obecnie właścicielem takiej „wiekowej” zastawy przekazywanej z pokolenia na pokolenie doskonale wie, iż te modele nigdy nie wyjdą z mody, a jakości i precyzji wykonania – mogłaby im pozazdrościć nie jedna współczesna firma. 

Solidna porcelana

Z czego słynie porcelana Ćmielów i co ją wyróżnia na tle innych? Jak wspomniano powyżej, te modele cieszą się uznaniem od wielu, wielu lat co oznacza, że porcelana ta jest niezwykle solidna, mocna i trwała. Dodatkowo, jej efektowne wzory oraz delikatne zdobienia sprawiają, że doskonale odnajdzie się zarówno w tych klasycznych, stylowych wnętrzach, jaki w pomieszczeniach urządzonych na styl nowoczesny. Klienci bez problemu mogą wybrać model, który w pełni będzie bliski im upodobaniom. Można więc postawić na zastawy białe, klasyczne, jak i na komplety bardzo gustowne i zdobione, które świetnie się sprawdzają na stołach przy specjalnych okazjach. 

Stylowe komplety

W czym mogą wybierać klienci? Jedną z takich klasycznych zastaw jest kolekcja rococo, która zachwyca stylem, elegancją i klasą już od pierwszego wejrzenia. Piękna biel, delikatne i taktowne zdobienia oraz bardzo eleganckie wykończenia sprawiają, że ta zastawa zawsze będzie kojarzyć się wyjątkowym smakiem i niesamowitym gustem. Kolejny komplet – margaret, idealnie sprawdza się z kolei na co dzień. Charakterystyczne, efektowne zdobienia w połączeniu z subtelnymi kolorami tworzą naprawdę wyjątkowy efekt, który wprowadza do naszych domów odrobinę królewskiego stylu. I co ciekawe, ta porcelana została stworzona w taki sposób, że bez problemu połączy się z innymi klasycznymi zestawami pochodzącymi od tego producenta.

Opublikowano w AGD