Pudełka ze słodkościami – podziękuj gościom weselnym za przybycie

Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent w ramach podziękowania dla gości? Wiele par coraz częściej stawia na słodki prezent czyli ciasto w ramach podziękowania. Jak i w czym podarować je gościom? O to wskazówki.

Słodki upominek z personalizacją

Już od kilku sezonów pudełka na ciasta wiodą prym na przyjęciach weselnych. To niezwykle przyjemny i praktyczny upominek, który trafia w gusta obdarowanych. By prezent ten był wyjątkowy, należy go w sposób szczególny opakować. I tu z pomocą przychodzą oryginalne, stworzone na zamówienie pudełka na ciasta. Ich wybór jest różnorodny. Mogą występować w formie papierowej lub plastikowej, w różnorodnych wzorach i kolorach. Mogą również zawierać personalizację np. datę ślubu i imiona pary młodej lub wierszyk z podziękowaniami.

Co do środka?

Pudełka na ciasta cechują się wysoką jakością materiału, z którego są wykonane dlatego bez problemu włożycie do niego kilka kawałków ciasta, spory kawałek toru lub inne smakołyki z candy baru. Taki prezent bez problemu może być przechowywany w lodówce i świetnie będzie przypominać gościom o szaleństwie weselnym przy kawie następnego dnia.

Ceny i dostępność

Taki upominek to niewielki wydatek. Ceny pudełek kształtują się na poziomie od 1zł do 3zł za sztukę. Wszystko zależy od kształtu, rozmiaru i wzoru, jaki ma być na nim wykonany. Takie pudełko bez problemu dostaniemy zarówno w internecie i sklepach stacjonarnych. Przy większej ilości warto zamówić je ze sporym wyprzedzeniem, by był czas na wykonanie wzoru zgodnie z naszymi preferencjami.

Pudełka ze słodkościami to dobry sposób na podziękowanie gościom za ich obecność. Wykonane z nasza personalizacją będą świetną pamiątką nie tylko dla obecnych na naszym weselu ale i dla nas samych.